A je to tady „Týden čistých zubů 2014 “ základní informace 1


Informace účastníkům kurzu Týdne čistých zubů – TČZ 2014
Děkujeme Vám předem za zaslání přihlášky na opravdu unikátní kurz TČZ pana doktora Jiřího Sedelmayera. Kurz se bude konat v týdnu od 11.8. – 15.8. 2014 na Skalském Dvoře
v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem(www.skalskydvur.cz). Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.
Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky a recally s vybranými instruktory SPS(Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.
Kurz začíná 11.8. 2014 v 10.00 hod. ( je možné přijet již 10.8. 2014 odpoledne po 14 hod., jezdí většina účastníků). Registrace probíhá v neděli 10.8. 2014 v 19.00 hod. u recepce
(ne na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe nebo v pondělí
11.8. 2014 od 9.00 hod. u přednáškového sálu.
Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování(dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, omezený počet čtyřlůžkových) a stravu(např. vegetariánskou, bezlepkovou…).
Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu Skalský Dvůr(máme již rezervované pokoje). Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané ukončení kurzu je pátek 15.8. 2014 v odpoledních hodinách.
Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny a tudíž jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace(přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, lodičky, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu celých rodin.
I v roce 2014 plánujeme oblíbený závěrečný večírek a to ve čtvrtek 14.8. 2014 . Letošní večírek bude na téma ,,PYŽAMO,,. Nezapomeňte si tedy přibalit pár oblečků k tématu.
Součástí večírku je i tombola.
Dále bychom rádi vyzvali toho z vás, kdo je schopen vést ranní cvičení pro účastníky, aby se ho s chutí ujal a tím jsme zachovali tuto každoroční zdravou a nesmírně příjemnou tradici.
Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je: kurzovné, stravné a veškeré potřebné pomůcky.
Ubytování si hradí každý účastník individuálně(cena je cca 800 Kč/osoba/den/snídaně ).
Případné dotazy Vám ráda zodpoví pí. Hana Dušková na telefonech:
241 430 242
603 252 025
zelená linka : 800 18 18 18
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2014 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude skutečným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Hana Dušková
Collegium ****


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “A je to tady „Týden čistých zubů 2014 “ základní informace

  • MUDr. Růžena Svítilová

    Prosím zašlete bližší informace k platbě za týden čistých zubů 2014 v srpnu. Přihlášky zněly na zubní sestry Janu Dajčarovou od MUDr. Hatoňové a sestru Mirku Zokovou od MUDr. Svítilové. Děkuji Svítilová