Soutěž pro studenty o účast na TČZ 2022 3


Studentky a studenti zubního lékařství a dentální hygieny pozor!

Stejně jako v minulých letech i pro letošní rok se Společnost preventivní stomatologie usnesla, že bude deseti studentům zubního lékařství nebo dentální hygieny hradit praktický kurz Týden čistých zubů konaný v srpnu na Skalském dvoře. Bližší info o kurzu viz. odkaz Týden čistých zubů na našich webových stránkách nebo na stránkách pořadatele kurzu fy. Merten dental: http://www.merten-dental.cz.


JEN PRO VAŠI INFORMACI-CENA KURZU JE VÍCE NEŽ 10.000 Kč, kterou můžete vylosováním získat.

Přihlášky do soutěže o TČZ podávejte na e-mailovou adresu SPS:  sps@zubari.cz nejpozději do 27.3.2022.

Do přihlášky uveďte, prosím, Vaše iniciály, datum narození, adresu, telefonní a e-mailový kontakt,  školu a ročník studia.

Podmínkou přihlášení do studentské soutěže je vyplnění přihlášky na www.merten-dental.cz. V případě VÝHRY je soutěžící povinen ihned zaplatit pořadateli akce, t.j. fy. Merten Dental zálohu ve výši 5.000,-Kč, která mu bude vrácena při registraci na Týdnu čistých zubů přímo na Skalském dvoře.
Do přihlášky v kolonce  „Zvláštní požadavek“ musí soutěžící uvést STUDENTSKÁ SOUTĚŽ.

Losování soutěže proběhne během jednání valného shromáždění Společnosti preventivní stomatologie dne 1.4.2022 a výherci budou následně uveřejněni na našich webových stránkách.

Představenstvo SPS.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 zamyšlení nad “Soutěž pro studenty o účast na TČZ 2022

 • Michaela Pencáková

  Dobrý den, ráda bych se přihlásila do soutěže TČZ 2022. Nemohu však nikde najít pro tento rok přihlášku, která je podmínkou přihlášení se do soutěže.
  Prosím, kde tuto přihlášku najdu?
  Děkuji Pencáková

  • Milan Mareček

   Dobrý den.
   Do studentské soutěže se přihlašujete prostřednictvím emailu na adrese společnosti sps@zubari.cz. Na samotný Týden čistých zubů se pak přihlašujete na stránkách fy. Merten-Dental- http://www.merten-dental.cz. Prozatím tam ještě přihlášky a info o letošním TČZ chybí. Vyčkejte, jistě se to v dohledné době na jejich stránkách objeví. Jinak postupujte dle návodu v příspěvku.

 • Tereza Zahrádková

  Dobrý den,

  ráda bych napsala pár slov k mé účasti na Týdnu čistých zubů, který se konal 15.-19. srpna 2022. Jsem velmi vděčná, že jsem byla vylosována v soutěži pro studenty dentální hygieny a zubního lékařství. A mohla se zúčastnit této týdenní akce.
  Byl to týden, který mi dal spoustu informací. Jak teoretická, tak i praktická část byla výborná. S sebou jsem si odnesla velmi cenné rady, které budu využívat ve své praxi. Jsem vděčná, že už je to tak rozsáhlejší a některé věci nás díky Vám učili i ve škole. Tenhle týden mi ukázal, jakým směrem v budoucnu chci směřovat, přinesl mi nové přátelé, a hlavně správné techniky čištění. Což si myslím, že je základ pro každého, který se pohybuje v tomhle oboru.
  Ještě jednou mockrát děkuji, za to, co děláte! Jak za týden čistých zubů, na kterým trávíte svůj čas a také za možnost, kterou dáváte studentům.

  Tisíckrát děkuji!
  Zahrádková Tereza,
  studentka dentální hygieny v Nymburce