Letní recall 2020- aktuální info 7


Informace pro členy Společnosti preventivní stomatologie:

Vzhledem k současnému stavu v naší zemi a rozvolňování restrikčních opatření předpokládáme, že bude možné, za určitých hygienických podmínek, uskutečnit letní recall na Skalském dvoře v termínu 21. – 23. 8. 2020.

Chtěli bychom Vás ujistit, že v tomto roce je účast člena SPS na recallu DOBROVOLNÁ. Záleží jenom na Vašem rozhodnutí, zda se budete chtít recallu účastnit.

Pořadatelé ale musí nejpozději do 20.6. předat hotelu přesný počet účastníků. Rezervovaný je celý hotel, to znamená, že kapacita by měla být dostatečná pro všechny ty, jež se přihlásili řádně na letní recall, ale i pro ty, kteří byli přihlášeni na jarní recall, který se neuskutečnil.

Vy, kteří jste byli přihlášeni a zaplatili jarní recall, se můžete OPĚT PŘIHLÁSIT přes webové stránky na letní, Vaše platba bude převedena na léto. Do poznámky, prosím, uveďte, že máte zaplacený jarní recall.

Pokud jste jarní recall zaplatili a přijet v létě nechcete, bude Vám platba vrácena. V letošním roce se bude hotel snažit zaplnit celou kapacitu. Budou nám fakturovat všechny objednané pokoje. Do 20. června musí i oni vědět, kolik nás bude. Proto buďte všichni zájemci do tohoto termínu řádně přihlášeni. Zbývající kapacitu využijí pro jiné hosty. Také budou letos hotely
uplatňovat striktně storno poplatky, proto i Vaše platby v případě pozdějšího rušení účasti na recallu budou těmto storno poplatkům podléhat.

Tak se, prosím, včas rozhodněte, zaregistrujte a pokud jste ještě nezaplatili, zaplaťte.

Těšíme se na Vás. Výbor SPS.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 zamyšlení nad “Letní recall 2020- aktuální info

 • MUDr. Jelena Lerchová

  Dobrý den!
  Byla jsem přihlášená na jarní recall a zaplatila jsem ho. Bohužel se letního recallu nemohu zúčastnit, prosím o vrácení zaplacené částky na č.ú. 455742051/0100. V příštím roce již bzde moje účast 100%!!!

  Děkuji a přeji stálé zdraví!!!
  MUDr. Jelena Lerchová

 • Vlasta Bobková

  Dobrý den .
  Potvrzuji účast za MUDr.Vlasta Bobková
  Pastorková Pavla , Dis.
  recall jsem za obě zaplatila – faktura č. 3942.
  S pozdravem .
  Bobina

  • Milan Mareček

   Vážené kolegyně.
   Rád bych vás požádal, aby jste se na letní recall přihlašovaly pomocí přihlašovacího formuláře – viz. odkaz: Registrace na Letní recall 2020 a při vyplňování tohoto formuláře v poznámkách uvedly, že máte zaplacený jarní recall.
   Tyto komentáře NEJSOU určeny k přihlašování, ale k tomu, aby jste nám např. sdělily, jak se na nás všechny těšíte atd.
   Takže ještě jednou, ne v komentářích k tomuto článku, ale v přihlašovacím formuláři.
   Díky.

   • Centrum stomatologie sro.

    Ahoj Milane, prosím, zda mi můžeš poslat kontakt na nějakého kolegu /-gyni/ z Karviné a okolí. Děkuji a těším se na TČZ. Tom Foustka

 • přihlášení rod.příslušníků

  Dobrý den, omlouvám se, ale nedaří se mi odeslat na žádný mail uvedený v kontaktech…
  Chtěla bych se zeptat zda je ještě místo a možnost doregistrovat i rodinné příslušníky, ev. na koho se s tímto obrátit.
  Děkuji za odpověď, Pavla Pastorková

 • Letní recall

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je možné ještě o přihlášení dvou míst s rozdělenou loží na letní recall? Děkuji za odpověď. Hezký den, Kučerová.