Soutěž pro studenty o účast na TČZ 2021 2


Studentky a studenti zubního lékařství a dentální hygieny pozor!

Stejně jako v minulých letech i pro letošní rok se Společnost preventivní stomatologie usnesla, že bude deseti studentům zubního lékařství nebo dentální hygieny hradit praktický kurz Týden čistých zubů konaný v srpnu na Skalském dvoře. Bližší info o kurzu viz. odkaz Týden čistých zubů na našich webových stránkách nebo na stránkách pořadatele kurzu fy. Merten dental: http://www.merten-dental.cz.


JEN PRO VAŠI INFORMACI-CENA KURZU JE 10300 Kč, kterou můžete vylosováním získat.

Přihlášky do soutěže o TČZ podávejte na e-mailovou adresu SPS:  sps@zubari.cz nejpozději do 15.5.2021.

Do přihlášky uveďte, prosím, Vaše iniciály, telefonní a e-mailový kontakt,  školu a ročník studia.

Podmínkou přihlášení do studentské soutěže je vyplnění přihlášky na www.merten-dental.cz. V případě VÝHRY je soutěžící povinen ihned zaplatit pořadateli akce, t.j. fy. Merten Dental zálohu ve výši 5.000,-Kč, která mu bude vrácena při registraci na Týdnu čistých zubů přímo na Skalském dvoře.
Do přihlášky v kolonce  „Zvláštní požadavek“ musí soutěžící uvést STUDENTSKÁ SOUTĚŽ.

Losování soutěže proběhne během jednání výboru Společnosti preventivní stomatologie dne 16.5.2021 a výherci budou následně uveřejněni na našich webových stránkách.

Představenstvo SPS.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Soutěž pro studenty o účast na TČZ 2021

 • Markéta Fejfarová

  Dobrý den, předávala jsem tuto informaci(o soutěži na TČZ) studentkám dentální hygieny. Dnes mi ríkaly, že součástí přihlášky do soutěze je rezervace ubytování. Mohla bych tedy vědět, co se stane v případě, že nevyhraje? Ubytování bude automaticky stornováno? Nebo ho musí stornovat ta dotyčná osoba?

  Děkuji

  Markéta Fejfarová, Zdravotnická škola Nymburk

  • Kateřina Pražáková

   Krásné ráno paní Fejfarová,
   Podmínkou pro přihlášení do soutěže o Týden čistých zubů je : být student (lékař, dentální hygienistka) a do universální přihlášky na stránkách Merten Dental napsat do zvláštních poznámek , že se jedná o studentskou soutěž. Tudíž není nutno platit zálohu na ubytování!
   Záloha 5000 Kč se platí , až když student je vylosován! Myšleno, jako závazné potvrzení, že se akce zúčastní ! Tato záloha mu bude vrácena při prezenci v den nástupu na Týden čistých zubů na hotelu a student ji může použít k zaplacení ubytování.
   Děvčata to asi špatně pochopila :)) Budeme se tedy těšit na studentky z Nymburku. Jen připomínám uzávěrka přihlášek je 15.5.2021.
   Čas běží velmi rychle:)) S pozdravem, za společnost SPS, Kateřina Pražáková MUDr.