Letní recall 2019


Předposlední srpnový víkend proběhl letní recall SPS opět na Skalském dvoře. Pokolikáté už vlastně? Letošní recallové setkání bylo přesto v něčem první. První, kterého se nezúčastnil náš Učitel Jiří Sedelmayer. A přesto tam s námi Jirka byl, v našich myšlenkách a vzpomínkách, v celém našem konání. A myslím, že na nás musí být hrdý, protože kapacita recallu byla kompletně naplněna a v hotelu nezůstal jediný volný pokoj.

A my jsme pokračovali, v čem Jirka začal. Tak jako vždy jsme společně čistili, povídali si o zubech a u skleničky něčeho dobrého i o spoustě jiných věcí. Počasí nám přálo, a tak se někteří vydali k rybníku a jiní na hřiby, kterých bylo letos v lese požehnaně. Námořnický večírek navštívili velcí i malí piráti a námořníci a dokonce i jedna mořská pana.

Víkend utekl jako voda, v neděli jsme si poslechli přednášky Lucie Sedelmayer a Petra Bednáře a po jako vždy výborném obědě byl čas vyrazit domů. Opět plní motivace do mnohdy náročné práce, ale s vědomím, že v tom nejsme sami a podobně smýšlející nadšence uvidíme zase nejpozději za rok na stejném místě a ve stejný čas.

Martin Kusý

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *