Ohlas studentů na Týden čistých zubů 2019


Milá SPS,

chtěla bych Vám mockrát poděkovat za příležitost zúčastnit se Týdne čistých zubů prostřednictvím soutěže hrazené Společností preventivní stomatologie.

Tento Týden byl pro mě obohacující v mnoha ohledech a pro studenty má skutečně význam. Jednak mi pomohl načerpat nové znalosti v ústní hygieně, zdokonalit se v sólo technice a opravit nedostatky v zavádění IDK. Výhra cennější, neboť jsem věděla, že budu mít opět tu čest se setkat s úžasným týmem dentálních hygienistek (Sabinka Rodová, Lucinka Ovčinikov, Štěpánka Smolíková, Helenka Semelková a další) v čele s MUDr. Lucií Sedelmayer.

Velká poklona patří dentálním hygienistkám a lékařům, vlastně všem kteří věnují svůj čas pro Týden čistých zubů a Recally.

Jednak jsem se díky tomuto Týdnu seznámila se studenty z jiných škol + dentálními hygienistkami, za tyto konexe mockrát děkuji. :)) A posílilo to mou motivaci šířit znalosti dál.

A jednak jako student bych si Týden nemohla dovolit, a proto právě i převeliké díky Společnosti, že myslí i na nás.

Díky této akci je (nejen) studentům lidským přístupem objasněn správný postup prevence a nenecháme se tak zmanipulovat reklamou, navíc jsme schopni argumentace a šíření ,,osvěty”.

Na závěr bych ráda poděkovala za přednášky paní doktorce Sedelmayer, jak s úctou a pokorou navázala na bezchybné přednášky vedené panem prof. Sedelmayerem. Nechyběla v nich totiž jediná motivace pacientů, jediné know-how, jediná příčina vzniku zubního kazu, či srovnání dostupných prostředků. A hlavně lidský přístup. 🙂

Opravdu z celého srdce děkuji Vám a Vašemu týmu.

Přeji pevné zdraví Vám a všem ve Vašem okolí, úžasné lidi kolem sebe a mnoho síly.

Ať i nadále pokračují Týdny čistých zubů a Recally tak skvěle, jako tento rok!

 

Studentka zubního lékařství.

PS. ( Za SPS respektujeme, že nechce uvést své jméno).

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *