Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

25 zamyšlení nad “Poslední rozloučení s panem doktorem Jiřím Sedelmayerem.

 • Richard

  O moj Boze.
  Uprimnu sustrast…a moc, moc bozej milosti pre celu rodinu zelam.
  Uprimna sustrast s hlbky srdca.
  On zije vkazdom znas, kto cisti zubky zo srdca.
  Pa
  p.s. budete nam moc chybat.

 • Michaela Martináková

  Je mi to moc líto, zpráva mě zasáhla jakoby mi umřel někdo blízký,l.Avsak pana doktora jsem zažila jako účastník TČZ a jsem za to nesmírně vděčná, úžasný člověk a zůstává tady s námi dále. Upřímnou soustrast.

 • Petra

  Upřímnou soustrast celé rodině.
  Byl to rebel a zcela zásadně ovlivnil můj pracovní život. VELKÉ díky!!! nejen za to….

 • Katarína

  Odišiel veľký človek, ktorý zanechal nezmazateľnú stopu v srdciach a hlavne zúbkoch mnohých ľudí.
  Úprimnú sústrasť celej rodine 😢

 • Petr Bednář

  JIrka byl pro mne ztělesněním toho, čemu se říká „Zubař“. Nadchnul mne pro zubařinu a pro prevenci a udělal ze mne takového zubaře, jaký jsem. Moc mne mrzí jeho odchod. skutečně jako by odešel člen rodiny (hlava). V našem srdci bude mít místo navěky.

 • Anna Lišková

  Tato zprava mě velmi zaskocila. Je mi to tak strašně lito. Jsem velmi rada, ze jsme se mohli potkat. Děkuji. Uprimnou soustrast.

 • Denisa a Martin Spáčilovi

  Je nám to moc líto. Děkujeme za vše, co jsme měli možnost pochytit za ty tři roky, co jsme členy SPS. Velmi nás to posunulo. Nejen odborně, ale i lidsky. Účast na TČT nám otočil zubařský život vzhůru nohama. Ještě jednou děkujeme, odkaz zůstává.
  Upřímnou soustrast

 • Vlasta Bobková

  Přátelé , Vaše komentáře přesně vystihují i mé pocity. Bylo mi velkou ctí ho v životě poznat,moc jsem si vážila i jeho přátelství….
  ——————
  Až přijedu na Skalák , budu pokaždé vidět jeho úsměv a v duchu slyšet :“ A je tady zase , baba, a zase s celým cirkusem…“
  Bobina

 • MUDr. Ivana Malíková

  Bylo mi ctí ho poznat. Pomohl mi zamilovat si svou práci a dát jí smysl, který jsem v ní postrádala. Děkuji a budu navždy s úctou vzpomínat.
  MUDr. Ivana Malíková z Příbora

 • Petra Kuběnová

  Upřímnou soustrast celé rodině.

  Pane doktore, odpočívejte v pokoji, nikdy nezapomenu, co jste mě naučil.
  Děkuji Vám!

 • Lenka Francková

  Zpráva o odchodu mne hluboce zasáhla.Bolí,jakoby byl členem rodiny.Vnesl do české zubařiny nejpodstatnější smysl-prevenci.Naučil to nás,zubaře,abychom pokračovali v jeho úsilí.Nikdy nezapomenu a vážím si setkání s ním .Vždy tu zůstanete s námi,pane Doktore.Děkuji a rodině vyslovuji upřímnou účast….Lenka F.

 • Dagmar Miřejovská

  Nevěřícně jsem četla zprávu, která zasáhla všechny, kdo měli tu čest se s Jirkou osobně setkat. Já tu čest měla… byl to PAN DOKTOR.
  Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají.
  Přijměte upřímnou soustrast ve Vašem hlubokém zármutku.

 • Fegler Vladimír

  Přednášky a setkání s PANEM DOKTOREM zásadně ovlivnily můj přístup k mému zubařskému konání.
  MNOHOKRÁT DĚKUJI. Upřímnou soustrast všem blízkým.
  Vladimír Fegler

 • Jitka Pumprlová

  Je mi to strašně moc líto. Přeji upřímnou soustrast celé rodině. Moc Vám Pane doktore děkuji za nasměrování na správnou cestu. Děkuji..

 • Marie Chocholáčková

  Je mi to moc líto,že nás tak brzy opustil.Byl nejlepším učitelem v mém životě.,Za těch asi 23 let,co jsem jezdila .na jeho úžasné přednášky a každoročně na recally na Skalský dvůr jako členka SPS — byly nezapomenutelné…Tento čas s ním mne hodně obohacoval a dal více než studium na lékařské fakultě.Upřímnou soustrast celé rodině.V pátek se rozloučení určitě zůčastním. Majka Chocholáčková

 • Žaneta Němečková

  Vážený pane doktore,

  nikdy není pozdě. Osobně Vás již nebudu mít tu čest poznat, ale odkaz Vaší celoživotní práce se zavazuji zhmotňovat při každodenním kontaktu s pacienty, v ordinaci i mimo ní… Děkuji <3.

  Upřímnou a hlubokou soustrast.

  Žaneta Němečková, dentální hygienistka

 • Eliška Vranková

  Je pro mne velikou ctí, že jsem se s Vámi, pane doktore, mohla setkat při TČZ a následně několika recallech, což mne definitivně přivedlo na dráhu dentální hygienistky.
  Srdečně Vám děkuji za to, že jste mne naučil čistit zuby a tak také já vše činím pro to, abych předávala věrně dále pacientům.
  Děkuji !
  Upřímnou účast všem pozůstalým, přeji mnoho sil.
  S úctou Eliška V., d.h.

 • Pavlína Volková

  Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast celé rodině. Děkuji Vám pane doktore, že jste mi otevřel oči. Nezapomenu.

 • Kristýna

  Upřímnou soustrast paní Lucii, Honzíkovi i ostatním pozůstalým přeji hlavně za manžela, který choval a nadále chová k panu doktoru Sedelmayerovi hlubokou úctu. Sama jsem jej nestačila poznat osobně, ale věřím, že jeho odkaz žije dál a bude mi ctí z něj čerpat v budoucí profesi.
  Děkují a vzpomínají Baaderovi.

 • Zuzana Keilová

  Mrzí mne,že jsem se nemohla rozloučit osobně. Po tvých radách a výuce se mi ordinovalo lehce .Upřímnou soustrast Lucce a Honzíkovi. Zuzana Keilová