Výsledky soutěže o účast studentů na TČZ 2022 1


Dne 1.4.2022 proběhlo na Valné hromadě SPS losování studentů, kteří se přihlásili do soutěže o sponzorství účasti na letošním Týdnu čistých zubů v srpnu na Skalském dvoře.

Vylosovaní studenti pro účast na kurzu Týden čistých zubů na Skalském dvoře v srpnu 2022:

 1. Barbora Hošková
 2. Kamila Zámečníková
 3. Kristýna Kociánová
 4. Kristýna Skalková
 5. Michaela Mašíková
 6. Helena Šářecová
 7. Klára Janáčková
 8. Aneta Kácelová
 9. Ludmila Malá
 10. Tereza Zahrádková
 1. náhradník: Libuše Čermáková
 2. náhradník: Eva Košková
 3. náhradník: Tereza Novotná

Prosíme všechny vylosované studenty, kteří mají zájem a mohou se letošního TČZ zúčastnit, aby nejpozději do 30.4.2022 kontaktovali pořadatele akce, t.j. firmu Merten-dental  ( www.merten-dental.czinfo@merten-dental.cz). Jinak budou osloveni náhradníci.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Výsledky soutěže o účast studentů na TČZ 2022

 • Kristýna Kociánová

  Dobrý den,
  velmi ráda bych i touto cestou poděkovala za možnost účastnit se Týdne čistých zubů ve Skalském Dvoře.
  Byla to neuvěřitelně přínosná zkušenost, tím že mne předmět preventivní zubní lékařství velmi zaujal a motivoval už při studiu, jsem možnost účasti přijala s nadšením. Na týdnu jsem si velmi ráda zopakovala všechny techniky, popřípadě jsem si opravila nějaké chybky nebo jsem došla k novým tipům jak se dostat do míst kam mi to šlo špatně. Teoretické přednášky, které byly o něco rozšířenější než při výuce, protože na ně bylo více času, byly skvělé a daly mi opět nové poznatky o nejrůznějších pomůckách. Praktické nácviky byly jednoduše úžasné. Tím, jak se nám střídali instruktoři v jednotlivých dnech, jsme mohli získat více tipů a více pohledů na to, jak si poradit s jednotlivými pacienty, třeba i s těmi kteří nemusí být tak zruční, popřípadě jak motivovat k čištění.
  Tento týden, mne jen utvrdil v tom, že prevencí se dá předejít mnoha onemocněním a tím nemyslím jen kazy. A pokud Vás správné techniky učí někdo, kdo je do toho zapálený, mnohem snáz namotivuje a strhne i Vás samotného. Prevence je něčím, co nám dává možnosti, a je jen na nás co si vybereme, a já doufám, že jednou budu mít možnost šířit tyto správné techniky čistění mezi lidi dál než mám možnost nyní.
  Ještě jednou mnohokrát děkuji za možnost zažít tento neskutečný týden na vlastní kůži.