Zpráva


Na naší emailovou adresu přišla následující zpráva, která jistě nepotřebuje další komentář…

Vážení přátelé,
chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Vlastě Bobkové z ordinace v Dolním Bousově. „Paní zubařka“, jak ji naše děti oslovují, pravidelně dochází do naší školy v Bakově nad Jizerou. Nejprve děti seznamuje s teorií správného čištění zubů a při dalších návštěvách se děti pod jejím vedením učí svoje zuby čistit. A i když jedinou odměnou pro MUDr. Bobkovou zůstávají dětské obrázky a básničky, nikdy naše pozvání neodmítne. Dochází do naší školy již několik let a děti se na její návštěvy vždy těší. Ještě jednou tedy děkuji za prevenci, kterou dělá MUDr. Bobková pro naše děti.
Za kolektiv učitelek ZŠ Bakov nad Jizerou

Mgr.Helena Kaluhová

aktuality-skola

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *