Aktuality pro rok 2021 1


Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé!

Dovolte mi, abych vám všem popřála šťastný, úspěšný a ve zdraví prožitý celý tento nový rok! Věřím, že díky vakcinaci velké části naší populace se situace zlepší, veškerá současná přísná nařízení budou uvolněna a my se zase budeme moci setkávat na našich recallech! Přesto, prosím, počítejte opět s možnými změnami, které mohou během roku nastat.

Ve středu 13.1.2021 zasedal online výbor SPS ve složení:

MUDr. Blanka StojanovičováMUDr. Petra Šípková
MUDr. Milan MarečekMUDr. Kateřina Pražáková
MUDr. Jiří SedláčekMUDr. Petr Bednář
MUDr. Libor ZdařilMUDr. Karel Závodský
MUDr. Lucie Sedelmayer

Výsledkem tohoto setkání byl návrh na organizaci akcí SPS v tomto roce. Dále jsme se rozhodli, že požádáme ČSK o převedení poplatků za neuskutečněné recally v minulém roce na rok letošní.

Všichni víte, že situace s covidem není stále dořešena, vakcín je nedostatek, hotely jsou stále uzavřeny a lidé se nemohou scházet. Proto se výbor rozhodl neorganizovat letošní jarní recallové setkání.

Uspořádáme tedy jen letní a zimní recall. Letní recall by se uskutečnil už tradičně přes víkend po TČZ na Skalském dvoře. Zimní recall bychom pořádali také na Skalském dvoře, který má větší ubytovací kapacitu a i prostory pro recall jsou zde pro nás optimálnější.

V létě bychom rádi také uspořádali iTOP pro vaše děti. Tento nápad měl v létě veliký ohlas. Prosím, pište, kdo byste měl zájem o praktické čištění s dětmi.

Tak tedy termíny pro tento rok:

Týden čistých zubů

Letní recall

Vánoční recall

Valná hromada / Výroční setkání:

V letošním roce  bychom uspořádali Valnou hromadu opět Skalském dvoře během srpnového recallového setkání.

Téma letošních večírků: Fauna a flóra.

PROSÍME VÁS, ROZHODNĚTE SE NEJPOZDĚJI DO 30. 5. 2021

na který recall pojedete a také se na něj prostřednictvím našich webových stránek přihlaste a zaplaťte jej

Tím nám velmi usnadníte práci a sobě zajistíte účast na Vámi vybraném recallu. Zaplacením faktury dojde k rezervaci Vaší účasti na recallu, pokud v termínu neuhradíte částku za recall, bude Vaše rezervace zrušena. Dále upozorňujeme na skutečnost, že ubytovací zařízení, kde probíhají recally již uplatňují storno poplatky, a proto jakékoliv změny „na poslední chvíli“ budou těmto storno poplatkům podléhat. Odhlášení účasti na recallu v době kratší než 30 dnů před danou akcí bude podléhat 100% storno poplatku.

Každoročně opakujeme:

Každému členovi SPS je po registraci v systému pomocí hesla umožněno částečně upravovat své osobní údaje. Prosíme proto o včasnou aktualizaci Vašich dat (především datum narození a kontaktní telefon – tato data nejsou volně zobrazována na stránkách!). Editace údajů o ordinaci, kde pracujete, zůstává v kompetenci správců databáze, případné změny či úpravy řešte přes MUDr. Petru Šípkovou (e-mail: p.sipkova@me.com).

Ke správnému fungování webových stránek, databáze, registrací na akce a plateb je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby každý člen SPS měl svou vlastní e-mailovou adresu (nestačí tedy jedna společná adresa pro více členů pracujících společně na jednom pracovišti či ve společnosti). Prosíme tedy všechny členy, kteří nemají ve staré databázi společnosti uvedenu e-mailovou adresu, aby tak učinili prostřednictvím MUDr. Petry Šípkové.

Veškerou další komunikaci v rámci společnosti, platby a registrace na akce provádějte, prosím, stále přes webové stránky a e-mail sami.

Faktury a daňové doklady k Vašim platbám za členské příspěvky a i akce se také řeší elektronickou cestou!

Při registraci na akce používejte přístup přes Váš již aktivní účet v systému. Nevytvářejte nové registrace, dochází potom k duplicitám v účtech členů a nedají se pak správně přiřadit jednotlivé platby.

Pokud zapomenete heslo ke svému účtu, požádejte o nové (je to jednoduché!) a nevytvářejte nové registrace.

Pozor, jsou akceptovány již jen bezhotovostní platby!!!!!

Pro nové zájemce o členství v SPS: podrobný návod k registraci do společnosti a podmínky naleznete na našich webových stránkách v sekci „Staňte se členy“ nebo požádejte o pomoc MUDr. Petru Šípkovou (e-mail: p.sipkova@me.com).

Členské příspěvky: 

Všichni členové hradí 1000, – Kč, jen studenti 500,-Kč .

Peníze za členské příspěvky posílejte na účet SPS č.ú: 0204262379/0800 nejpozději do konce února 2021POZOR! Vyčkejte na fakturu.

Faktura na platbu členských příspěvků se Vám vygeneruje v lednu 2021 automaticky a bude Vám zaslána na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší registrační kartě.

Dodržujte při platbách

VARIABILNÍ SYMBOLY = ČÍSLO FAKTURY

Na recallová setkání se přihlašujete prostřednictvím webových stránek SPS www.zubari.cz a po registraci na akci Vám bude zaslána faktura na částku 4 500,- Kč, opět s novým variabilním symbolem platby za recall.

Respektujte, prosím, tyto dvě oddělené platby!

Těšíme se na setkání s vámi!

Za výbor SPS  MUDr. Lucie Sedelmayer

Společnost preventivní stomatologie
Slavojova 22, 128 00 Praha 2.

www.zubari.cz


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Aktuality pro rok 2021

  • MUDr.Iva Šubrtová

    Dobrý den,
    měla bych zájem o iTOP čištění zubů dětí .Děkuji za informaci MUDr.Iva Šubrtová,603485581.dentinum@centrum.cz Trutnov,Polská 91 54101